راهنمای مراجعین

آشنایی با بخش آزمایشگاه :

رییس بخش: دکتر قاسم طالع

سوپروایزر بخش: فاطمه کلهوری

شماره تماس بخش: 88644566

موقعیت بخش: طبقه همکف

آزمایشگاه فوق تخصصی بیمارستان محب مهر با بهره‌مندی از پزشکان مجرب، کادری ماهر، تکنولوژی روز دنیا و دستگاه‌های مدرن افتخار دارد با انجام آزمایشات پاتو‌بیولوژی روتین، اورژانسی، تخصصی، فوق تخصصی، هورمون شناسی و … در کمترین زمان و با بهترین کیفیت در خدمت مراجعین محترم باشد.

  • دقت، صحت و سرعت انجام کار از شاخص های مهم این واحد بوده و نتایج آزمایشات بصورت ادواری توسط موسسات معتبر کنترل کیفی داخلی و خارجی مورد بررسی و تائید قرار می‌گیرد.
  • در زمینه آمادگی قبل از انجام آزمایش‌ها، نحوه جمع آوری و انتقال صحیح نمونه‌ها به آزمایشگاه بروشورهایی تهیه شده که در دسترس مراجعین قرار دارد.
  • لازم به ذکر است آزمایشگاه بیمارستان محب مهر موفق به دریافت گواهینامه های اعتبار بخشی ملی، :ISO ۱۰۰۰۲:۲۰۱۴ ، ISO ۱۰۰۱۵:۱۹۹۹ ، OHSAS ۱۸۰۰۱:۲۰۰۷ ، ISO ۹۰۰۱:۲۰۰۸ شده است.

این مجموعه علاوه بر پذیرش بیمه‌های پایه، طرف قرارداد با بیمه‌های مکمل نیز می‌باشد.

 

 بهره‌گیری از خدمات آزمایشگاه:

جهت بهره‌گيري از خدمات تشخيصي آزمایشگاه ابتدا پزشک “درخواست” خود را با ذکر کامل نوع خدمت درخواستي در دفترچه بيمه مراجعه‌کننده يادداشت مي‌کند. سپس بيمار با دفترچه بيمه خود به واحد آزمایشگاه مراجعه مي‌نماید. در صورت نداشتن دفترچه بیمه و امکان استفاده بیمار از بیمه‌های تکمیلی با توجه به تنوع قراردادها و شرکت‌های بیمه گر، در دست داشتن معرفی نامه از بیمه مورد نظر جهت استفاده از خدمات تشخیصی آزمایشگاه الزامی می‌باشد.

 

نکات مهم :

  •  در صورت آماده شدن جواب آزمایش به بیماران پیامک فرستاده می‌شود .
  •  پزشکان و مراجعین محترم می‌توانند با مراجعه به وبسایت بیمارستان با وارد نمودن کد‌رهگیری موجود بر روی قبض جوابدهی، نتایج آزمایشات را مشاهده و دریافت نمایند.
  •  برای اطلاع از آمادگی‌های لازم برای انجام آزمایشات، قبل از مراجعه به بیمارستان، با واحد پذیرش آزمایشگاه به شماره ۸۵۵۵۶۲۱۸ تماس حاصل نمایید. (انجام بیشتر آزمایشات نیازمند رعایت نکاتی است که اگر به خوبی رعایت شوند موجب رسیدن به نتایج درست آزمایشگاهی می‌گردند.)